Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz raaay #100119 üzenetére

    TenZ a VCT Madrid döntőt egy Sora V2 vel játszotta ami 39 gramm, szerintem akkor lehet könnyű egérrel is valorantozni :D

  • Mephike

    senior tag

    válasz raaay #100119 üzenetére

    Szerintem csak idő kérdése, és meg lehet szokni a könnyebb súlyt. Ahogy egy új forma is megszokható. Más kérdés, hogy amikor visszatérek pár nap/hét után a kedvenc egeremhez mindig oda lyukadok ki, hogy még mindig ezt a formát szeretem a legjobban. :D

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz raaay #100119 üzenetére

    Tudom, hogy nem mindenki áll át olyan könnyen, de a három módszerrel vagy azok tetszőleges kombinálásával szerintem bárkinek áthidalható a dolog, ha nagyon nem akar menni.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz raaay #100119 üzenetére

    Egyébként akkor sem volt gondom az átállással, amikor még közel sem járt ennyi cucc a kezeim alatt, viszont az biztos, hogy miután elkezdtem komolyabban lövöldözni (2007), mindig az elérhető legkönnyebbek közül maineltem valamit, legyen szó bármilyen stílusú játékról. Értelmes határokon belül a sens ugyanez, de ugye azzal is rengeteget kísérleteztem, csakúgy, mint a más beállításokkal (Quake Live-ban a vége felé már pl. fejből is tudtam komplett, rendszerezett cfg-t írni, egy üres text dokumentumból indulva ;] :DDD).

    Amúgy az utóbbi 5 évben (~800 óra Apexen, ~35 órányi FF VII Remake-en és az esetenkénti LAN-ozáson kívül) gyakorlatilag kizárólag klasszik Doom pörög már csak, ha épp valamit játszanék, a manapaság modernebb címekben megszokottól eléggé eltérő egérbeállításokkal (14,6 cm/360° + [link], és csakis compleveles történetek, szóval nincs fel-le nézelődés, GZDoom, meg effélék). : >

    Tipikusan az a cím, ami egyszerű koncepciókra épül, könnyen bele lehet csöppenni, nem érzékeny annyira a hardverre (sem a nyers vasra, noha vannak kivételek, sem a beviteli eszközökre), de elképesztő mélységei vannak, bár magasabb szinteken a tizedmásodperces reakciók helyett a meta és a combat geometry ismerete (fegyverek és dögök pontos ismerete, hogyan kell hordákban – meg persze kisebb létszámmal – terelgetni őket, infighting, mi ellen mi jó, pályaismeret stb.), illetve a movement tech helyeződik előtérbe. Főleg 3rd party WAD-ozás folyik itten, slaughter, egy kis speedrun itt-ott, néha béta tesztelés, nagy ritkán multi, ez-az.

    Valahogy már nem hiányzik az életemből a Quake-es kompetitív feszkó (mások elvárásai és a sajátom, magammal szemben, prac warok egyeztetése, community dráma stb.), bár ennek jól körülhatárolható fiziológiai/magánéleti okai vannak. Sajna már a kezem sem bírja a régi, legtöbbet használt senst (35,4 cm/180°+medium accel, lényegesen magasabb vertikális szorzóval, mint horizontálissal), és a variálás miatt csak felqrna, hogy nincs meg a konzisztens 45-50% lg/70-70+% rail. Túl aim-heavy player voltam ahhoz, hogy ne zavarjon, és mivel 8000+ óra van a franchise-ban, nem is próbálnék megszokni mást. :(

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák