Új hozzászólás Aktív témák

  • Sonja

    veterán

    Szeretném lecserélni a jó öreg (12 éves!) Logitech G400 egeremet. :) Még működik, de már érezni rajta a kort (kopott, fényes), és kezdi megadni magát (recseg és ropog). Néha nem úgy veszi a kattintást, mint kellene. Ez a műanyagtól van, jobban meg kell már nyomni a bal gombját. Japán omront használok benne már régóta, de kicseréltem próbából egy új japán omronra (Van tartalékban! :D), de akkor is ezt csinálja. :( Szóval csere kellene. Gondolom ilyen tartós egeret már nem igen lehet venni (Vagy igen?! :F), de hasonlóan kényelmest szeretnék! :K

    1. Mennyi a keret? - Nagyon max 30eHUF-ig elmegyek!
    2. Használtpiac játszik? - Nem!
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? - Nem!
    4. Mire használnád az egeret? - Játékra és mindenre, all-in-one. Viszont casual gamer vagyok. :B
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - Palm, méghozzá teljes! Csupa izzadság szegény Logi mindig. :D
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. - 19cm, araszom 22cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - 2000dpi, de néha ezt is kevésnek érzem.
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - A szoftware fontos, hogy ne legyen bugos. Mindig átállítom a görgő alatti 3. gombot az oldalsóra, tehát ez fontos nekem! A másik pedig, hogy jó lenne, ha a görgő szélesebb lenne. Sajna a mostani Logitech G400-on túl vékony, kényelmetlen. Ha van rajta LED (sajna szokott már :U), akkor azt lehessen teljesen kikapcsolni a picsbe.

    Egyelőre egy Razer DeathAdder V2 találtam, ami tetszik. Viszont fogalmam nincs, ez egyáltalán ajánlott-e vagy sem.

    Tudtok ajánlani valamit ezek alapján?! :B :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Új hozzászólás Aktív témák