Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz gordonfreemN #92624 üzenetére

    Anno én nem szerettem a GPW-t, mert a barátom aki rábeszélt, azt mondta, ez a legjobb egér. (akkor).
    Viszont nekem kicsi volt az én kezemhez és az én fogás típusomhoz. Szögletes volt a mozgásom célzáskor, mert inkább a tenyerem alja súrlódott az egérpadon és nem az egértalpakon. Egyszerűen baromira lelógott róla a kezem. A korábbi G502-vel nem volt ilyen gondom, a Glorious Model D szintén tökéletes volt ezen a téren. De eladtam mindegyiket.
    GPW: Kicsi volt és hamar duplaklikkes lett, és inkább általános célokra használtam, mert a játékban nem vált be a mérete miatt.
    G502: Régi volt, és főleg nehéz. A maga 102grammjával tégla volt a GPW-hez képest, a Model D-ről meg ne is beszéljünk.
    A Model D: Zseniális egér volt, egészen addig, amig el nem kezdett recsegni-ropogni és nem lett a gombokon (bal és jobb klikk) post travelje. Nem érintkezett egyből a gomb a kapcsolóhoz.

    Elégedett vagy a DeathAdder V2-vel, és a Basilisk V2-vel, de szeretnék egy wireless egeret.

    Értem, hogy miért mondjátok, hogy a Pulsar Xlite V2 jó lehet nekem, de ez ennyire jó egér, hogy mindenki ezt javasolja???
    És mi a különbség az X2 és az Xlite V2 között? Azt látom, hogy más szenzor van bennük. De számít a PAW3370 és a PAW3395 közötti különbség?
    Üzemidőben mit tudnak?

Új hozzászólás Aktív témák