Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balageka

    újonc

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek, processzor hűtő upgrade előtt állok és kicsit bizonytalan vagyok a döntésemet illetően, a ház amibe szánnám egy PHANTEKS Eclipse P600S Silent ATX kuckó, Intel I7 8700k procit kellene hűtenie, és vacillálok a léghűtések bajnoka egy Noctua NH-D15-S között illetve kettő AIO hűtést nézegettem az egyik, az Alpenföhn gletscherwasser 240, a másik a Fractal design celsius s3- os hűtése. Néztem tesztet, mind a három hűtőről, összehasonlítást, olvastam is teszteket leginkább külföldieket (magyarul nem sok anyag van egyikről sem), de egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, nekem eddig csak léghűtőkkel volt tapasztalatom, félek is kicsit AIO-ra váltani a meghibásodások illetve az élettartam miatt (na meg a zajszint miatt is), mert ahogy olvasgattam, ha 3-4 évet kibír egy AIO az már jónak mondható ezzel szemben pl a Noctua-nál csak a ventillátor tud meghibásodni, bár erről se nagyon hallottam még. Árban tudom, hogy van némi különség a három hűtő között illetve a két AIO sem egyforma méretű, ott próbáltam azért árban közelebb maradni egymáshoz. Szóval szummázva a kisregényemet segítségeteket kérném a döntésem meghozatalában. Előre köszönöm nektek :R

Új hozzászólás Aktív témák