Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz Henk #12412 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    A venti miatt én is kicsit aggódtam, hogy mi van, ha netán tönkremegy és cserélni kéne... az a kérdés, vajon mennyi ideig bírhatja a gyári ventije!? :F Mert ha - teszem az - 10 év után szoktak tönkremenni akkor nem igazán zavarna a dolog. :)
    Adódik viszont a kérdés: mit vegyek akkor, ha nem ezt? Néztem a Mugen2-őt is, elég meggyőzőnek tűnik, viszont kicsit órmótlannak tartom, meg hát nem tudom, mennyire könnyen szerelhető (őszintén szólva - kövezzetek meg - nekem a gyári intel hűtő egyszerű bepattintós megoldása a legkényelmesebb... ilyen van szerencsére a Hyper TX2-őn is (aztán persze leszerelni már nem lehet a venti eltávolítása nélkül), ennél viszont komolyabb hűtőt akarok venni, amin pwm-es venti van). Van esetleg még egyéb alternatíva? Maximum 16k-t rááldoznék, de ezt persze nem muszáj kihasználni, olcsóbbak is érdekelnek. :) A méret sem zavar, mert elég nagy házam van. Viszont nem szívesen látnék másfél kilós réztömböket, mert - őszintén szólva - ekkora hűtők láttán nem egyszer megfordult a fejemben, hogy vajon ez az oldalra lógó súly mennyire tesz jót az alaplapnak. :F

Új hozzászólás Aktív témák