Új hozzászólás Aktív témák

  • fuximaxi

    senior tag

    Sziasztok!

    Megszabadultam a korábbi billentyűzeteimtől és most az utódot keresem.
    Amiket az utóbbi időben használtam:
    Ducky Shine 7
    Tesoro Gram Spectrum
    Logitech G815
    Cherry Stream 3.0
    valamint korábban nagy favoritom volt és imádtam a Revoltec LightBoard XL 2 úgy jó 15-20 éve.

    Ami látszik, hogy inkább az alacsonyabb profilú, teljes billentyűzeteket szeretem. Fontos, hogy legyen numpad.
    Amikben gondolkozom Logi MX Keys, Logi MX Mechanikal és Keychron K5 (pro/se)
    Szóval örülnék neki ha vezeték nélküli lenne. Ha csak bluetooth van az nem okoz problémát. Viszont fontos lenne, hogy minél halkabb legyen, mert full HO dolgozom egy 5 hónapos baba mellett, ettől függetlenül talán jobb lenne a mechanikus, ha megfelelően halk. Futtában megnyomkodtam ami az alzában ki volt pakolva, de nem sokkal jutottam előrébb.

    Első sorban a hang fontos szempont, de az sem hátrány ha lehet magyarítani.
    A fentiek alapján melyiket ajánlanátok, továbbá a Keychron LowProfile Optical Switch-csel vagy a Gateron Low-Profile Mechanical Switch-csel szerelt billentyűzeteket mennyire lehet magyarítani, ha arra adnám a fejem?

    Előre is köszi :R

    Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

Új hozzászólás Aktív témák