Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!
    Na, most már egy Varmilo Yakumo VEM88 rose v2 -es billentyűzetről írok. Ez az első mechanikus billentyűzetem, és hát szokni kell. Egyelőre negyon fura, hogy nincs vissszajelzés a leütésről, viszont, azt is kezedem megérezni, hogy nem kell teljesen lenyomini a billetyűket ahhoz, hogy bevegye a leütést. Szerintem hoszszú távon jól megleszünk, játéknál is nagyon kellemes volt használni, talán egy kicsit több erő kell a shift nyomvatartásához, mint ami meg van szokva.
    Korábbi varmiloknál sok teszt felhozta, hogy nem usb-c -t használ, ez viszont már azt.
    Egy problémám viszont van, amit nem sikerült megoldanom. A céges laptopommal hibátlanul működik, az én 10 éves laptopomon viszont jól indult, majd 5 perc után teljesen meghülyült. Ha leütök egy billentyűt, komplett össze-vissza betűsort ír be, ill. billentyűkombinációkat is tol mellé... :F Az eszközkezelő egy rakat driver hibát is mutat, de nem találok hozzá drivert a neten. Mind a két gép win10-es, nem értem, mi lehet a gond. Lehet, hogy akad valamelyik másik eszköz driverével?

    Ui.: köszönöm a segítésgeteket a választásban, azt gondolom, hogy jó döntés volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

Új hozzászólás Aktív témák