Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz pengwin #49385 üzenetére

    "a nyunyu által ajánlott kicsit retró kinézetű billentyűzetek sokkal kényelmesebben használhatóak."
    Nekem kétféle "retro", (már, ha lehet annak nevezni őket) tapasztalatom van.
    Az egyik a melóhelyen lévő, hozzám is már használtan, kopottan került Logitech. Tíz éves már biztos megvan, vagy több is. Formára olyan, mint a drótnélküli EX110, de nem az, hanem drótos. [link]
    Zörög, csattog, lötyögnek a kupakok, de a gumidómjai még mindíg puhák, pedig a gombok egy részéről már lekopott a felirat.
    A másik, az itthon lévő Logi Internet 350. Ez már sajnos bekeményedett. Pedig szép fehér.

    "Milyen az a bazári RGB?"
    Lehet, hogy pont rossz példát írtam, mert a Modecom Volcano az tiszta piros, de pl. gamdidas, vagy spirit of gamer, satöbbi, az olyan, amit nyunyu írt. Soronként más színű, förtelem. A sima piros se teljesen jó, szerintem. Itt van előttem az Ozone Strike Pro, ami alapvetően fehér, de van néhány piros gomb. A fehéreket én jobban látom, mint a pirosakat, persze ebben az is közrejátszhat, hogy a szemem már nem olyan, mint 10 éve volt.

Új hozzászólás Aktív témák