Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    üdv!

    semmi relevánsat nem fogok írni, csak kikívánkozik :d

    évek óta egy Logi K750-et használok. se nem szép, se nem csúnya, nem rossz bill, bagóért vettem anno. óriási öröm volt, hogy napelemes, sose fog meghalni. haha, hát persze. egy kis ML2032 akku van benne, ami azért 4-5 év alatt röhögve feladja a harcot. szuterén téli esték, nyári roló-lehúzott panel napok és nem is kell több. fél éve sipákol a szoftver, néha kivittem napozni, túl késő volt, sz*rt sem ért. két verzióm volt, miután tegnap Terraria közben (és ezt megelőzően két hete BO2 multi alatt) kifagyott a szerencsétlen. vagy veszek egy új ML2032-t három ezerért, vagy új bill-t nézek. mivel félévente játszom összesen 3 órát, ezért a két friss fagy-halál eset rendesen felhúzott, ki akarom hajítani a bill-t a fenébe, új után néztem. na ez nagyobb falat volt, mint terveztem...
    (a macska itt tudja, pár helyen látta az agóniámat) :d

    mit szeretnék? minimalista alkat lévén egyszerű, letisztult billentyűzet. Surface keyboard, Microsoft Designer keyboard nagyon bejön. 30-50 ezerért, egy felesleges egér és egy membrános numpad kiosztásos szar jár. elvetetettem és konkretizáltam:

    - kb. 20k huf pénz. nagyon palfon.
    - wireless
    - TKL vagy még kisebb (mert ilyenem még nem volt)
    - mecha
    - backlit nem árt. akármilyen, csak tudjon homogént

    na, ebből két nap konstans agyrém és szívás után lett az, hogy a helyenként agyon dicsért, máshol sárba tiport Calibur 71-ből akartam feketét, ami persze vagy nincs sehol, vagy nem jön Mo-ra. itt már kicsit nagyon ideges voltam. közben megtanultam mi az a Cherry (nem csak a PH hírek szintjén), Outemu, Gateron, no meg a színek. meg hogy néha rohadtul nulla a korreláció. a Calibur-t a BT nehézségei ellenére is megpróbáltam volna, ha megtalálom feketében. egy akksi bővítést DIY simán elterveztem már. decsakfehérvan. hát persze.

    valahol írták, hogy a Magicforce 68 koronázatlan király ebben a low-budget szférában, gondoltam legyen az. mikor szembesültem vele, hogy az még csak nem is BT és szintén csak fehéret találtam, ott öntött el a vörös köd.

    így hát fél órája rendeltem egy Tyrfing V2-t, kereken 17 ezer pénzért. kábeles lesz, lesz*rom. nem játszom, nem kell RGB, nem kell igazából mecha se. csak legyen szép és jó a billentyűzet. meg vezeték-nélküli. szóval nem jártam sikerrel, ha őszinte akarok lenni. kíváncsi leszek :d

    a jelenlegi Logitech-em (épp működik, szerintem számolja a fenti karaktereket már és lehervad 3p múlva) mentségére legyen szólva, hogy 1) szerettem azért 2) ezen bizony piszok halkan lehet gépelni, ha arról van szó. a rövid leütési utat is megszoktam már, a Dell Latitude gépeimen is hasonló a móka, csak kicsit sűrűbbre vannak préselve. ezek után az Outemu Blue, amivel rendeltem, mert valami random tag szerint a neten az a leginkább MX Brown, hát, nagyon kíváncsi leszek. legközelebb eszembe fog jutni, hogy megnézem a PH topicot, főleg, hogy látom, nyunyu mekkora spíler a kapcsolókban. akkor még a jövő évben se vettem volna semmit :DDD

    ui.: és persze az utolsó bekezdésemhez hozzá tartozik, azért örömmel töltött el, hogy megerősítést nyert itteni beszámolók alapján is, hogy aki 30-60 ezerre áraz egy gamer cédulás MX kapcsolós billt, ami amúgy semmi mást nem tud, annak száradjon le a keze és menjen kapálni, komolyan. nevetséges árak vannak ma. még most sem hiszem el, hogy egy nyamvadt kínai vételnek 17 ezerért - egyelőre, mert nem kaptam meg, haha - örülök.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák