Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    Pár nap után a CM materkeys pro M-ről:

    - a kupakok tapintása nagyon kellemes, igazán minőségi érzés hozzájuk nyúlni
    - a ház váza műanyag, de elég masszív, nem recseg, nem ropog, ennyi pénzért fém váz nyilván nem játszik és szerencsére elhagyták azt a fura borítást, ami olyan bársony szerű és nem lehet róla leszedni az ujjlenyomatokat
    - az oldalsó kábelelvezető hasznos
    - ha teljesen leveszem minimumra a világítást, akkor nagyon kellemes halvány lesz, még látszik, de sötétben sem veri ki a szemem
    - nagyon tetszik, hogy ilyen kis kompakt, nincs sok hely az asztalomon, és van numpad is, igaz a nyilakat nem mindig találom meg elsőre
    - lassan a barna kapcsolókkal is megbarátkozom, most már felgyűrűztem, így már a hangja is jó, most már nem csattog
    - a nagyobb kupakok alatt nem ilyen fém akasztós merevítés van, hanem fixre nyomos, ez nem tudom jó vagy rossz, de leszedni és visszarakni sokkal jobb így a kupakokat (amiket egyébként kézzel is könnyű leszedni)
    - ha meglesz hozzá a magyarító szett is, akkor szerintem 35k-ért ez egy igen jó vétel lesz

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák