Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz Szplöttyy #3274 üzenetére

    Azért ez nem így van:) Egy normális autós ember tisztában van vele,hogy még ha jó olajat is tesz a vasba azt 10 ezrenként le kell cserélni.Ahogy a szűrőket ,gyertyákat stb.
    Jó tudom a gyertyák elmennek 30 ezret is,de én pl ha cserélem az olajat akkor mindent cserélek. Avval van a gond,hogy a nagy átlag aki autóra vágyik,és hitelre megveszi álmai új autóját, örül ,hogy kifizeti a részletet, és sajnos ha nem muszáj nem költ az autójára.És azt mondják neki ,hogy nem kell akkor örül,hogy abból beiskolázza a gyereket.
    Tehát van hová tennie a pénzét a szerencsétlen honpolgárnak. Éppen ezért találkozni annyi lepusztult járművel. Eltörik egy műanyag rögzítő elem,legyint egyet ,nem pótolja aztán esik szét az egész. És ez sajnos csak rosszabb lesz. Ha beviszi egy márkaszervizbe a járművet ,oda eleve újraélesztő felszereléssel kell menjen,és orvosi kísérettel. No de a szerelők is megérik a pénzüket teszem hozzá!

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

  • NTonee

    veterán

    válasz Szplöttyy #3274 üzenetére

    Mindig is tudtam, hogy én vagyok a hülye, de szerintem írjanak bele 10ezret, és akinek meg nem tetszik, vagy húzza a száját, annak úgysem autó kell a segge alá, hanem traktor a tanyán, meg kapa a kezébe. Persze, akkor meg nem lenne eladás, jó-jó értem.
    Így meg lerövidül a motor élettartama, ami meg a gyártóra nézve negatív. A második tulajnál elindul szépen a fikázás, és szépen elindít egy véleményhullámot, hogy 150ezernél letérdel az xy gyártó autója. Egy hét múlva a lakótelep ezt csámcsogja, 1 hónap múlva a város. Kicsit később meg "mekkora barom vagy, te megvettél egy ilyen fost?" kérdést tolnak az arcodba, mikor örülsz az "új" használt autódnak.

    Tökmindegy:
    Csak a normális autós jóval kevesebb, mint az "azért van, hogy kiszolgáljon" hozzáállású. Ezért hülye a használtautó vásárló itthon, mert azt hiszi, hogy normális tulaja volt a kiszemelt verdának korábban.

Új hozzászólás Aktív témák