Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz szabonagyur #188714 üzenetére

    és (#188715) bernel:

    Nem a kor lett volna az előző hsz-em lényege, az csak egy adalékinfó volt, akár ki is hagyhattam volna a mondatból. :)

    Persze az elképzelés tök jó, ezért is kívántam, hogy ne nekem legyen igazam, csak ha megpróbálok a magam módján reálisan gondolkodni, akkor arra az eredményre jutok, hogy szerintem nem lenne akkora sikere a dolognak. Egyrészt kevesen vannak, akik hajlandóak az idejüket áldozni a véleményadásra (akárcsak az AliExpressen pl., van mondjuk 20000 megrendelés, mellette ~300 értékelés), másrészt van egy olyan sanda gyanúm, hogy a nepperek, ha megszaporodna a negatív értékelés róluk, csinálnának egy új céget és kvázi tiszta lappal indulnának. :D
    Plusz van egy réteg a használtautó-vásárlók között, akik csak magánszemélytől akarnak vásárolni, ők eleve előítéletesek a kereskedésekkel szemben, és még akkor sem adnának esélyt egy adott helynek, ha mittudomén 4,8 csillagot kapott az 5-ből.

    Eladó Seiko automata karóra: https://hardverapro.hu/apro/elado_seiko_5_sports_srpj47k1/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák