Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dízelracer

    senior tag

    válasz Sandrew #1859 üzenetére

    Az új swift (2005-) elég szűkös. Én nem bírtam beülni magam mögé. Pontosabban be bírtam de csak szétrakott lábakkal és akkor is szűkös volt. Két bringa szállítására az egyetlen alkalmas személyautó a Honda Jazz (a középkategóriás kombikat nem számolva). Azt leszámítva csak egyterűben érdemes gondolkodni. Doblo/Kangoo/Berlingo/Caddy stb... De mivel se, német se francia kocsi nem játszik csak a Jazz marad. Vagy esetleg a Dacia Logan MCV. Lehajtott hátsó ülésekkel a fél lakást bele lehet pakolni, de hát az meg francia/román közös gyermek...

    [ Szerkesztve ]

  • válasz Sandrew #1859 üzenetére

    Semmivel nem lennék vele előrébb raktérben szerintem. Meg a kétajtós (vagy 3) nem igazán családi kategória, de az 5 ajtós sem hiszem, hogy sokkal nagyobb.

    mycso: arról volt már szó korábban, az is egy opció :)

    dízelracer: na, hát Dacia-t se vennék, akkor tényleg inkább a Peugeot :-D Egyébként még anno, mikor a Swift-et nézegettem, ültem egy 206 vagy 207-esben, hát az biztos, hogy az volt a legkényelmesebb az összes közül, mintha rám szabták volna a vezetőülést meg minden kezelőszervet. Egyébként nem szándékozom állandóan az utastérben szállítani a bringákat, hanem veszek csomagtartót, de ha pl. 1 bringa kell, mert kiruccanok teljesítménytúrázni, azért már ne kelljen felszerelni még valamit. Bár az is igaz, hogy ellenkező esetben meg a kalaptartót kell kioperálni... miért nem tudnak minden kocsiba olyan kihúzható bringatartót tenni, mint az új Opel... ööö... Corsába? Mondjuk opcióként.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák