Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • selenge

    tag

    Sziasztok, fiam a gépét szeretné upgradelni.
    Jelenleg egy i5 - 3as szériás gépe van. gtx 1660 twin vga (ezt megtartanánk, a tpáppal együtt - zalman megamax ZM700TXII). Monitorok is újak, így főként alaplap, proci, és persze ram kell. Nagyjából 150k lenne a keret, mi az amit javasolnátok? Én már nagyon rég nem foglalkozom asztali gépekkel, így teljesen el vagyok veszve az alaplapok kódjai és hozzá kapcsolódó procik terén. Fiam főként játszik, sok netes multiplayer játékkal, szimulátorokkal stb. Az lenne a cél, hogy jópár évig ne kelljen újra upgradelni a gépet.

    köszi előre is

    SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

  • selenge

    tag

    válasz selenge #174425 üzenetére

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    multiplayer jatekok, szimulator
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    ssd, torony, gtx 1660 twin, zalman megamax ZM700TXII
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    proci, huto, ram, alaplap
    4. Mennyi a kereted rá?
    150k
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    ennyi infom van a monitorokrol:
    Mp59g - 1920x1080 75mhz
    W2246 - 1920x1080 60mhz
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Nagyobb értékű komponensekből mehet-e használt, vagy mindenből bolti új kell?

    nem vagyok elkotelezett, hasznalt, garis termek is erdekel.

    SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

Új hozzászólás Aktív témák