Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Winne #172860 üzenetére


    #172860 Winne
    Szia!

    - Tomahawk lapok is megfelelőek, csak árban kicsit húzósabbak.
    - Hangkártyát őszintén szólva én passzolom, nem is vagyok képbe velük, és lehet a különbséget se venném észre :DDD
    Így inkább szaktopikra bízom: Milyen hangkártyát vegyek?
    - Apacerrel nincs tapasztalatom, Adatából nekem van egy SU800 meg egy M.2 SX8200, ezekkel évek óta nincs probléma, és ajánlott típusok. Alternatíva még lehet amúgy a Samsung 980 / WD SN570, mint nagyobb márkák.
    - HDD-ből pl.: Toshiba P300 vagy WD Purple széria.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • MaddeNNNN

    őstag

    válasz Winne #172860 üzenetére

    Roviden igen, ennyi az X és a sima közötti különbség.

    B550 TUF-ok jó lapok azon a jelenlegi áron amin vannak. Az ilyen baráti körből jött informáiókat illik mindig egy kis fenntartással kezelni.
    Tomahawk is ajánlott volt egészen addig amíg fel nem ment a háromszorosára az ára. Jelenleg olyan 75-80 ezer Ft körül van és így már nem jobb annyival mint amennyivel drágább.
    Azért nem tudok konkrétat ajánlani mert nem írtál keretet. 50-től 150 ezerig is mehettünk volna alaplapokban.

    Hangkártyákhoz őszintén nem értek, csak a topikjában is mindig mondták hogy az alaplapiknál egy olcsóbb hangkártya is sokkal jobb. Ott érdeklődj kérlek, én nem akarok hülyeséget ajánlani.

    Azért írtam azokat az SSD-ket mert ár/érték arányban nagyon jók. Tudok drágábban is "márkásabbat" ajánlani, sebességben semmi különbség nem lesz köztük.

    Samsung 980 (a sima, NEM a pro)
    WD SN570 blue
    Samsung 970 EVO

    ezekből is nyugodtan válogathatsz csak ezek ugyan azzal a tudással drágábbak

    Meg lehet oldani úgy is, hogy rendszernek egy külön 256-os SSD és külön játékoknak egy 1 TB-os.

    To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

Új hozzászólás Aktív témák