Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    válasz vond #11521 üzenetére

    Értem. Na most nagyon úgy nézz ki, hogy alaposan rám ijesztettek, (minden) alap nélkül. :P

    Itt most mindent a pénz fog eldönteni: mennyiből jönne ki egy olyan videó-kártya, ami előrelépés a jelenlegihez képest és szépen támogatni tudja az 1920×1080-as fullHD-t. Ha mondjuk egy 20- max. 30 ezerből kijön egy megbízható VGA kártya, akkor inkább azt éri meg megvenni, mint a VTX3D-t.

    Tegyük fel, ez a verzió összejön akkor, inkább az AsRock H61M-GS lapot az Intel G530 BOX procival a HD5775 nyerő kombináció lenne? Tulajdonképpen mi a különbség a két szett (lap+proci) között? Az IPG? Mert amit olvasgattam tegnap este, nem volt egyértelmű. Az AMD proci 3 magos az Intel 2 (bár gondolom ez nem feltétlenül számít). IPG van mind a kettőben. Az H61M-GS lapban egyel több PCI-E csatoló van. Amúgy nekem u.a. a kettő.

    Abból amit írtál nekem logikusan az jönne le, hogy ha úgy is jön VGA kártya az alaplapba akkor, minek olyan CPU-t venni amiben van IPG. De az Intelesben is van. Vagy rosszul tudom?

    [ Szerkesztve ]

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák