Új hozzászólás Aktív témák

  • moha21

    addikt

    Üdv mindenkinek!

    Lenovo t530-as laptomomat használom asztali gépként, de mára érezhetően elfogyott az ereje. És úgy döntöttem laptop helyett visszatérnék a normál PC-hez, hiszen nagyon úgysem mozgatom.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?

    Ugyan szeretnék rajta játszani, nem érdekelnek a legújabb játékok, EPLAN, wscad, autocad viszont futna rajta, illetve videót is szerkesztenék. Ezek ugyan ma is mennek, de már elég lassú a folyamat, ez a váltás egyik fő oka. Nem multizom ( nagy ritkán swat4, de az már nem jelent gondot semmilyen gépnek ).

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    Monitor: BENQ GW2270 (hdmi) + Samsung s22c150 (dsub), ergo jo lenne, ha a VGA-n ez a két csatlakozótípus lenne, kiterjesztve használom őket.

    Hangkártya: külső steinberg ur22mkII

    Van még egy 400W-os enermax pro82+ -om nem tudom érdemes -e meghagyni?

    Egér és billentyűzet sem kell.

    Tehát amire szükségem van:

    ház ( táp ? ),

    alaplap

    cpu

    ram

    hdd+ssd

    vga

    4. Mennyi a kereted rá?

    Rugalmas vagyok, hajlandó vagyok a jobbért többet áldozni, viszont feleslegesen nem akarok költeni.
    Tehát előbb tudnom kellene nagyjából belőni a dolgot, viszont nem követem a piacot, de legyen mondjuk 150k.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?

    1. FullHD/1920*1080, HDMI csatlakozó benqGW2270

    2. fullhd/190*1080 15pin d-sub Samsung s22c150

    köszönöm a tájékoztatást előre is!

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Új hozzászólás Aktív témák