Új hozzászólás Aktív témák

  • Deylath26

    csendes tag

    Sziasztok! Ismerősnek kellene egy új, gép, de én már nem igazán vagyok toppon ezen a téren.

    Cél: Játékra lenne használva, de a követelmény mindannyi, hogy jó pár évig, mondjuk 5 ( habár az optimalizáltság nem előre látható ), legalább minimumon fussanak a játékok 30FPS-en. + Sok esetbe nem is AAA játékokra lenne használva, ahol a grafikát megnyomják. Nekem jelenleg HD7850, és Phenom II X4 955BE-n van ( többi mellékes ), ha ennél jobb ( vagy egyszintű ) GPU és CPU belefér a keretbe a többivel együtt, akkor szerintem elégedett lennék

    Keret: 100e +/-10

    Ami van:

    Gépház: A nevét nem tudni, de egy msi 915p combo2-f alaplap van jelenleg benne, ami elvileg ATX
    Monitor: samsung s22c150n . 1920*1080 csak VGA hellyel

    Tehát az egész gép belsejére kéne tanács. Újonnan lesznek, itthonról véve a dolgok. Ha lehet, akkor több javaslat is jöhet CPU/GPU-ból. Nem feltétel, hogy Intel/AMD/Nvidia legyen.

    A GPU-val kapcsolatba csak annyi az "elvárás", hogy ahhoz úgy is kell átalakítót venni a monitor miatt, hogy előnyösebb, ha olyan csatlakozó felülete van, amihez nem túl drága az átalakító vagy több felülettel rendelkezik

Új hozzászólás Aktív témák