Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    Tovabbra is dicsoitem az X96 kis boxot :)
    Tul is teljesitette a kivanalmakat jocskan, hiszen lassan nincs miert asztali gepet hasznalni...
    Megbaratkoztam a sebessegevel is (bongeszo, FB stb) teljesen vallalhato most is azt mondom
    A Kodi tobbnyire megfelo filmezni, az a nehany kivetel meg megy SMPC-vel doccenesek nelkul

    Dolgozik rajta egy 1Tb es egy 500Gb wincsi, a memoriakartya slotban van egy 64Gb belso tarhelynek konfigolva, igy tukepp elengedo a tarhely mindenre, akar appokra, filmekre meg boseggel :)
    Az 1Tb tarolom a nagy filmeket, a kisebbiknek a sorozatokat, a Kodi szepen rendezgeti oket
    Hangban a mai igenyeket szerintem kielegiti, DD es DTS-ig bezarolag, hiszen az optikai kimenet erre kepes
    Erosito hijjan nem tudom, hogy a Dolby Atmos es tarsai mennyire mukodnek megfeleloen, nincs HDMI kepes erolkodom, viszont a Denon amivel hallgatom teljesen megfelel otthoni celokra (6.1 DD, DTS)

    Android fronton teljesen rendben van a 6.0.
    Kapott egy launchert (microsoft) igy teljesen egy asztali gep hatasat kelti, de megmaradt a lehetosege annak, hogy taviranyitoval vagy akar a gamepaddal vagy akar bill es egerrel lehessen vezerelgetni (ennyi mindenre egy pc sem kepes :) )
    Alig akadt olyan jatek vagy app ami nem mukodik rajta - miota vettem hozza egy wireless gamepadet
    meg tobb jatekkal lehet jatszani, teljesen jo a GFX es igy gamepaddel az iranyitas is.
    A Pubg nem megy - nem mintha barmit is szamitana :)
    Youtube nezegetesere a Youtube TV hasznalom....se tobb se jobb nem kell
    A box iranyitasara a TV tavvezerlojet hasznalom (CeC kepes a box meg a TV is)
    Ezzel megy a Kodi es a Youtube is
    Egybkent van mellette egy wireless eger+bill minden masra ami kell

    Az Office 365 droidos verzioi es a webes is megfeleloen teljesitenek
    Mindosszesen nehany olyan alkalmazas van amiert kell a win..igazbol mar csak egy jo videoszerkeszto es egy vektoros rajzprogram kellene - ezeken is rajta vagyok - aztan vegleg kikerul a napi rutinbol a pc
    Igazabol nekem ketsegem nincs afelol, hogy ezt barmelyik hasonlo aru box uberelni tudna...bar emelkedik az X96 ara sajna

    Nemtudom kinek lenne ettol tobb vagy mas igenye egy ilyen kis masinatol...
    Fel eve teljesit lassan nalam, gond es hiba nelkul...egyszer ki kellett huznom es ujra inditani :) De csak a CeC miatt

    [ Szerkesztve ]

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák