Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AngerFîsT

    tag

    válasz Teaway #78417 üzenetére

    Szia . Hát én arra akarok törekedni hátul legyen több usb csatim mint ami most van ( 4db van de így is egy usb hubal van megtoldva.)
    Tehát én olyan lapot keresek ami megvan áldva legalább 6 usb portal hátul az mellé úgy is vennék bővítő kártyát mivel inkább hátul legyen kábel dzsungel mint elöl és a monitoromnál :D ( DELL P2417H )
    + 6 sata 3 as hely oldalt. 2 db ssd 3 db hdd, alapján.
    Mivel gyártok többsége alig pakol type-c csatit így lehet ,hogy mérlegelésre fog kerülni ez a lap. Asus Z170 PRO GAMING/AURA.
    Így most még azon is elmerengtem ha most i7 helyett I5-ös 6600k rakok mellé így , ha megszalad a szekér 6700k lesz belőle :D . Tudom ,hogy másik topic téma,de lehetséges lenne ,hogy a mostani BQ Pure rockom elbírna egy tuning procit 6600k személyében ? Egy Msi Gtx x 1060 6gb-os al lenne megtámogatva mivel az i7 non-k felárát videókariba tudnám átmozgatni.

    Phanteks Enthho pro
    16gb corsair vengeance ram
    evga 650w g2 es.
    ssd - később tudom hyper huper szuper ,de szenvedni csak megéri :D

    És bocsesz ,ha kicsit elme magyarázós voltam :)

    Ui:.. usb bővítő kártyát mindenképp befogok szerezni mivel az usb-hubal akár évek munkája is elszállhat.

    giornalista

    Nagyon rendes vagy, de a mortal és társai nekem ,hogy is mondjam egy fapados járatra emlékeztetnek, felpakolnak minden designt lehagyva ami számomra az első :) De sok sikert neked ! B150 -et már végig nyálaztam msi oldal valahogy nem mozgat meg, csak videokártya szinten :D h170 el ugyan igy vagyok mint a mortarral kapcsolatban ,csak ott meg hol lefelejtenek valamit vagyok van minden ,de mégsem :D

    [ Szerkesztve ]

    I Say Anger you say FisT!

Új hozzászólás Aktív témák