Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Van egy ilyen asztali konfigom: "Asus Z97-P, Intel i5-4670k, Gigabyte GTX 750Ti, 16g G.Skill Ares DDR3 2133, Crucial MX200 500g". Ezen a lapon nem működik az egyik memória csatorna, szerintem túlhúzta, akitől annak idején vettem, vagy passz, de kaptam mellé 1 dual és 1 single channel memóriát valami olcsót, ebből gondolom, hogy a memória csatornával együtt semmisült meg a dual channel párja. A processzor vele járt, sajnos nem tudtam tesztelni eddig, hogy rendben van e, mert nem kaptam sehonnan kölcsön 1151-es lapot. Állítólag ha a CPU sérül ilyenkor, akkor teljesen tönkre szokott menni, nem csak részlegesen meghibásodik, ebből gondolom, hogy valszeg a lappal lesz a gond. Tudtok ajánlani valamit helyette? Olyan 30-40k a keret, nem akarom húzni most, mert nincs időm játszani, de azért teljesen sem akarom megszüntetni a lehetőségét a későbbiekben, illetve talán drágábban tudom majd továbbadni egy jó lappal, ha fejlesztek a gépen. Nem tudom mennyit számít, gondolkozom, hogy cserélem a videokártyát valami nagyobbra, esetleg AMD-re, mert kevés a CPU-hoz. Más változás mostanában nem nagyon lesz, hacsak nem kiderül, hogy a CPU sérült.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák