Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    Hali!

    Leírná valaki lécci érthetően, hogy mik a különbségek a Gigabyte DS3 - L, P, R... mittomén típusok közt?
    Lassan platformcsere lesz, és elkezdtem infót gyűjteni, nincs szükségem extra-ultra tuning fícsörös cuccokra, stabil legyen, megbízható és egy közepes tuningot bírjon, ennyi a követelmény. Proci is először csak Core2 2120, vagy ilyesmi lesz szerintem.

    Többen írtak itt arról, hogy a Gigák nem jók, és még többen arról, hogy q..va jók. Na most akkor mi van...
    A másik, hogy az Asus P5K bugos, írjátok.
    Ez a két lap jön nálam számításba, többre nincs szükségem, de nem ismerem a mai kínálatot!
    Az Asus vezet nálam, de csak mert van rajta firewire, ami nekem szükséges kamerához.
    Van-e objektív vélemény használat alatt? Az itteni tesztek kb egy színvonalon értékelik őket, és kb egy árban vannak.

    Hangsúlyozom, nem vagyok a tuning-klán tagja :B , mások a szempontok, mint itt a legtöbb embernek, amit én tiszteletben tartok. Nálam elsősorban a megbízhatóság a fontos (azért egy reális ár-teljesítmény-fokozó tuning ajánlott..) A mostani rendszerem, még a jó öreg Abit IC7 hosszú évek óta óta szolgál hibátlanul, ezt tekintem színvonalnak!

    Egyébként valaki kérdezte itt a 720p, 1080p-hez a teljesíztményt, nos a 720p-t vígan produkálja egy egymagos 3 Ghz-es proci! 1080-hoz már kell a dupla mag.

    Szóval kíváncsi lennék a véleményetekre, márkaháború és szitkozódások nélkül... :D

    köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák