Új hozzászólás Aktív témák

  • Vole

    tag

    válasz Goblin12 #71529 üzenetére

    "Akkor meg nem jottek ki az uj alaplapokkal, nemde?
    Nem, de FB-n az oldalukon néha megjelenik pár teaser."

    Azzal kitorolhetem... nincs pontos specifikacio, semmi pontos info a tudasrol es az arakrol. Mellesleg minden uj termek elso generacios lesz, amit mint emlitettem nem szeretek tulzottan.

    "Ezt ugy erted, hogy az X99 tul jo nekem, inkabb varjak es vegyek egy szarabbat? Erdekes hozzaallas
    Ne érts félre, de ha tényleg sokat szánsz a gépre, akkor lehet megérné megvárni a Sky-E-t, mivel lehet hoz más újabb dolgot. Gyorsabb M.2-tőt tudom is én."

    Pont ez az amit mar az eleje ota probalok megtudni itt, hogy milyen ujitasok lesznek a Skylake -ben amik miatt esetleg megeri varni ra kicsit, de ugy latom senki nem tud semmit. A gyorsabb M.2 nem erdekel, inkabb tobb 3.1 USB port, esetleg Type C ami fontos lehet a kozeljovoben.

    "Első szériás Samu 830-om 20TB ment eddig át rajta semmi hibával."

    Mazlid van, az en Samsung 840 Pro -m behalt par ev utan, bar kuldtek egy ujat, de ettol meg behalt szegeny. Meglatjuk hogy vizsgazik majd ez az Intel 730.

    "Szép ára van ennek az NVMe Samu SSD-nek:
    170€ a 256GB-os
    327€ az 512GB-os."

    Oszinten szolva nem sokkal dragabb mint a 730 -as amit vettem, sot, egy arban vannak, de sajnos meg nincs megbizhato NVMe -s, ezert lett a 730, ami jovore levaltja a HDD -t es jon rendszernek valami M.2 -es.

Új hozzászólás Aktív témák