Új hozzászólás Aktív témák

  • StarZ3r0

    tag

    Komoly dillemamhoz kernek segitseget.

    Sikerult kiszenvedni egy ilyet:
    XIGMATEK Midgard II fekete CCC-AM36BS-U01
    KINGSTON 8GB HyperX Plug n Play DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3P1K2/8G
    INTEL Core i5-4570 3.20GHz 1150 BOX
    XFX Pro 550W
    ADATA 128GB SATA3 2,5" Premier Pro SP600 ASP600S3-128GM-C
    GIGABYTE GV-N75TOC-2GI GTX750Ti 2GB GDDR5 OC PCIE

    Ami meg fontos lehet, h kesobb egy gtx 770 kerulne majd bele.

    Szoval ezen konfig ala keresek alaplapot. Erdetileg a valasztott:
    ASROCK B85M Pro4
    vagy
    GIGABYTE GA-B85M-D3H

    Majd inkabb ATX-ben kezdtem gondolkodni, de visszaolvasva lattam a topicban, hogy 1 vidkartyahoz azt irjatok, hogy felesleges. Viszont nekem a jelenlegi mATX alaplapommal az volt a problema, hogy mar egy plusz hangkartyat (a tortenet szempontjabol lenyegtelen, h miert volt ra szukseg) bele kellett volna raknom, de az mATX alaplap miatt a vidkartya meg a hankartya kozott volt jo par mm hely, ezert inkabb nem akartam az eletet megroviditeni megsem tudtam hasznalni. Most szeretnem ezt elkerulni. Letezik olyan lap, ahol normalisan vannak a slotok elosztva vagy csak ne akarjak plusz kartyat berakni a vga melle? Mondjuk akkor meg nem ertem, hogy minek van egyalatalan slot, ha nem lehet hasznalni. Kerdesem, hogy ti milyen alaplapot vennetek a fenti osszeallitashoz? Mas szempontom amugy nincs, legyen par usb 3. OC nem lesz. Kesobb is marad 1 vidkartya, viszont ram meg lesz bele majd vmikor 2x8gb.
    Arban eredetileg 20 korul akartam megallni, de ha nagyon indokolja a dolog, fel tudunk menni akar 25-ig is.
    Illetve erdekelne, hogy b85 mellett van esetleg masik ajanlott chipset? Persze a fentieket figyelembe veve mind felhasznalasi teruletet, mind az arat. Elore is koszi a tanacsokat.

Új hozzászólás Aktív témák