Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz MZsoltee #106283 üzenetére

    Nevettségesen alacsony áron volt. Olcsóbb mint a most nézett csúcs B650. Akkor nem kellett ennyire megnézni hogy mit veszel mert nem volt drága az alaplap.

    Most is egy gyors keresést csináltam csak hogy lássam mit tud a VRM meg a hűtése.

    Igazából nagyjából belőttem mi kell most meg majd egy VGA cserekor. Inkább az a része érdekel hogy van e teljesítmény különbség a kettő között mert nagyon kevés konkrét infót találtam erről.

    Kb ezt húztam meg ár határnak így a kettő közül a gyorsabbik érdekelne ha nincs jobb javaslat. A sok usb kell hátulra. VRM a B-n 16+2 70A a 670-en 14+2 70A. Előbbi 60 fokos 21 fokos szobában 1 óra cinebench után utóbbi 67. Igazából a pcb minősége meg alaplap hűtését is fontosnak tartom csak nem akarok kiadni egy X670E-E gamingre majd dupla annyit. Azért vettem a korábbi szériából is azt amit. Mert szinte a legjobb ár/érték volt. Most is ezt keresem. Illetve idő közben több gép lett, komolyabb nas rendszer szóval már nincs annyira tele aggatva az alaplap.

    Árban hasonlók, mindegyik tudja a pcie 5.0-át VGA és M2 részére is.

    Mondjuk úgy hogy ebben az ársávban keresem a legjobbat, max TUF X670E Gaming plus ára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák