Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz totálkezdő #94682 üzenetére

    Hmm...M10 MKII 16mp-es kepeinel szerintem nem normalis, hogy az a Sony C10-es kartyara 2-3sec alatt birja kiirni a jpeg/raw file-t. 45mb/sec-es regi C10-es SandiskExtremevel ugy remlik meg a G3 12mp-es kepeit is 1mp alatt kirta (raw), de a szinten 12mp-es EM5MK1-el sem emlekszem, hogy raw+normal jpeg-nel is tobbet kellett volna kartyairasra varni, mint 1sec. (sot, burst modban is kirta 4-5mp alatt max a bufferbol orf-be love). EM1MK1-nel meg a mostani 90mb-es C10-es Extreme 32GiB-osnal sem kell masodperceket varni, hogy a vaz kikipje az SDHC-re a dolgokat.

    Szerintem ott a memkarty a ludas, Ahogy elottem is javasoljak, pc-n teszteld olvasoba, mit tud a kartya.

    Pl H2testw-el vagy CDM-el.

    Aposomnak a pana kompaktjaval tapasztaltunk hasonlot (nem a m4/3-os LX, valami 50k korul volt 7-8eve Edigitalban), ott amit kapott hozza C6-os (talan) Kek sima 4gib-es sandiskkel voltak ilyen par masodperces irasi dolgok, aztan adtam neki egy hasznalt, 8GB-os 35mbos Sandisk Ultra-t es megtaltosodott a gep.

    udv
    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák