Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Mercutio_ #46679 üzenetére

    G3 már rég volt, hirtelen csak az jut róla eszembe, hogy még annak sem igazán voltam elégedett a színeivel, de a nagyobb bajom az volt, hogy milyen lassan dolgozta fel és írta kártyára a raw-t.

    A GM1-be nem nagyon tudtam belekötni, talán csak a szerencsekerék fordult el párszor eleinte amíg meg nem szoktam. Nyilván nem érdemes valami "fő" géphez hasonlítani, tehát az, hogy tökéletesen elégedett vagyok vele úgy értendő, hogy második, könnyű kirándulógépként tökéletes. Annyira, hogy ez az első olyan "másod" gépem, amit nem csak akkor használok amikor nincs kedvem a nagyobbat cipelni. Ha nem számít a súly/méret vagy nem szól valami igazán nyomós érv a "nagy" mellett, akkor azt veszem kézbe ami közelebb van, vagy amelyiken az az obi van ami épp kellene.

    A display meg ... bizonyos esetekben semmit sem látok, telefon, fényképezőgép ... tök mindegy :D
    De ez csak nagyon extrém esetekben zavar:

    (milyen jó egy mocskos üveglap :D ... hát még színesben )

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák