Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Fecdzo #3794 üzenetére

    volt amelyik elindult mínuszba, -5%-on és -10%-on stoploss volt. egy cég teljesen kibukott, kettő félig -5%-on, a többivel eddig nincs gond, elég szép pluszban vagyok. igaz ez nem daytrade, hanem swingelés.
    ez a papírtőzsdézés arra már tuti jó volt, hogy jópár hibát kiszűrjek, pedig még nagyon nem is foglalkoztam vele.
    én azért nem tőzsdézek egyelőre, mert először a biztosnak mondottba rakom a pénzemet, úgy vagyok vele, hogy az alapkezelők értik a dolgukat, úgyhogy először befalapba megy a pénz, addig a tőzsdézést lehet papíron gyakorolni. aztán később elindulok egy kisebb pénzzel, már ha addig megmarad a lelkesedésem.
    majd az interactivebrokers regisztrációjával kapcsolatban segíthetnél... :D

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Fecdzo #3794 üzenetére

    azért megy jól mert NEM NYITOM BE!
    Azért megy neked jól.... másnak meg lehet máshogy megy jól. Ilyen igazságokat kijelenteni meg egy nagy nonszensz, főleg, hogy még azt se konkretizáltad, hogy hol. Mert pl ha ezt egy orexes meghajlja csak mosolyog egy nagyot, és ha úgy látja jónek köv percben 100*os tökeátétel indítja a pozit.

    btw Én nem szoktam 100%al egy dologba bele ülni de ha van egy tuti tippem és párhavonta mindig van egy egy nagy ráérzésem akkor nemhogy egésszel hanem 5-10* tökeáttéttel is rányitok. És ezek a pozik biza 10böl 9* nyerök.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák