Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz amargo #5502 üzenetére

    ez abszolut nem vészes....nekem 220 ftot von le akkor is ha saját automatából veszek ki pízt (raiffeisen)

    nem szívesen vagyok náluk, mondhatni kényszer volt a nyitás mert izetést cska belső számlára raknak és 2 számlát nem szívesen tartok fenn. Az internetbank viszont még ingyenes náluk...
    De megbékéltem vele, máshol sem sokkal jobb.Csak az zavar, hogy lekötni sem tudom - nem vagyok vagyonos, csak 2-300 ezer közötti összeget tartok fenn tartaléknak, de amint lekötném, egyből hozzá kell nyulnom valamiért, amekkora összeg meg nem mozog, azt nem buztos h van értelme lekötni....nincs valami oylan bank ami magasabb látra szóló kamat?

    Sajna ilyet még nemt aláltam mert vagy elbukik a netbankingen, hogy drága, vagy van valami buktató, magasabb számlavezetés stb.

    De nem csak számlavezetés érdekel, erre a pénzre - kb kerek 200 ezer felszabadítható - nincs szükségem perpill, szívesen megforgatnám, csak nem tartom ésszerűnek lemondani a likviditásról évi 13% kamatért, ileltve annak negyedéért harmadáért, mert ugye a kamat visszaesik utána.
    Vannak még manapság biztonságos befektetések amibe kis pénzel érdemes belevágni ? :)

Új hozzászólás Aktív témák