Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    válasz Oppenheimer #115200 üzenetére

    2016 év elején vettem BTC-t, de nem befektetési céllal, inkább ismerkedési céllal, ill. volt olyan hely, ahol fizetni lehetett vele. Érdekelt a blokklánc működése és saját magam akartam a tranzakciók működését megtapasztalni. Ekkor még 420 dollár körül volt 1 BTC, 1000 dolláros árfolyam körül fizettem vele egyszer (óriási hiba volt), majd kereskedtem vele Krakenen belül KYC nélkül (mert akkor még nem volt Binance, KYC meg nem volt kötelező), oda-vissza váltottam BTC és altcoinok között gondosan ügyelve, hogy fiat ne legyen belőle. A 2016-os kezdeti BTC mennyiségem így meghatszoroztam (BTC-ben értve) kb. egy év alatt, de azóta csak ott áll Ledger tárcában pár alcoinnal, amit BTC-ből vettem. Az állandó problémám, hogy képtelen vagyok belőle kiszállni. 1000 körül felmerült a gondolat, de elvetettem, mert ha pl. 10000-ig felmegy, akkor szívás lenne, ha 1000-en kiszállok. Most ugyan ez van, elérte a 60 ezret, de nem merek kiszállni vagy átváltani stable coin-ba, mert mi van, ha 60 ezer alá már soha nem megy. Ha eléri a 100 ezret, akkor meg bosszankodom, hogy milyen hülye voltam, hogy 60 ezer körül kiszálltam... Így jobb, ha nem szállok ki, legallább nem stresszelek. :D
    2016 óta nem vettem fiat-ból kriptót, mert az a tudat van bennem, hogy ha 420 dolláros áron vettem BTC-t, akkor többszörös áron nem fogok, addig meg nem fog visszaesni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák