Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kecsotam

    tag

    Sziasztok!

    Szeretném leváltani őskori Panasonic Lumix FZ38-s bridge gépemet. A keret úgy 200.000 Ft körül lenne rá. Sokat gondolkodtam rajta, hogy egy új bridge gép vagy egy használt tükrös, vagy esetleg milc gép lenne a számomra megfelelő. Sokat túrázunk és ilyenkor viszem magammal. Tehát elsősorban egy hobbi gép lenne 1-2 hetente használva. Viszont makrózástól a madárfényképezésig. Tehát nem szeretnék magammal cipelni 3 obit, így maradtam a komolyabb bridge gépeknél.

    Bújtam a fórumokat és nagyon megtetszett a SONY DSC-RX10 Mark III-as gépe. Viszont ez használtan is túl drága.

    Keresgéltem és találtam egy Canon PowerShot G3 X gépet. Elolvastam róla minden tesztet, azt hiszem tisztában vagyok a tudásával, de érdekelne a véleményetek róla.

    Azt látom, hogy videózásban nagyon alul marad az új gépektől. Illetve nincs keresője. De talán ezt el tudom engedni, látva, hogy 25X zommnál is milyen szép a képe.

    Egyedül az miatt aggódom, hogy jó lett volna valami 1-2 éves gép, dehát árban nem igazán megoldható.

    Mit gondoltok erről a Canon masináról? Megér majd 200K-t? Vagy ha már 10 évente veszek gépet spóroljak még a Sonyra?

    Köszi szépen!

Új hozzászólás Aktív témák