Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz prime77 #62382 üzenetére

    Nekem első gépem canon a70 volt aztán A720ISt vettem majd tavaly beruháztam egy sx730hs be, de azt azonnal visszaküldtem, rosszabb képeket készített mint a 720is. Itt világosítottak fel, hogy mik azok a számok a lencsén. Most se nagyon tudom, de annyit sejtek, hogy a kisebb szám jobb nekem ha sötét van. Az érzékelő méretet már korábban megtapasztaltam videokamera téren, ott is lett egy gyors visszaküldés. :-)
    Egyébként a pana gép így egy év után sem az esetem 18évnyi canon után. Sosem tudjuk, hogy mit akar a másik. Azt is mondhatnám, hogy sz@r de egyáltalán nem az csak túl sokat tud hozzám képest. Megspékelve egy számomra irgalmatlan bonyolult menüvel.
    De ha minden klappol akkor öröm visszanézni a képeket, asszonynál szokott lenni a canon 720is, az meg elég csalódás minden képe, nappal sem tud olyat mint a tz100. Ahol a 720 is elvérzik mert sötét van pld Vasúttörténeti Park egy csarnoka, ott a tz100al lőttem olyat kézből vaku nélkül, hogy megszólal. Ha kevés a sony de kell a zoom (nekem nagyon kell én szeretem) akkor minimum tz100 az előrelépés. De asszem a tz200 már nem, mert rosszabbak a paraméterei a lencsének. Ha nem kell a zoom akkor lx15. Bocs a hosszúért.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák