Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz kiskami #59389 üzenetére

    Értem én, de nehéz ezt feldolgozni, na :D

    Persze nem posztert akarok belőle nyomtatni, de egy Full HD, vagy később egy 4k-s kivetítőn jól nézzen ki az adott kép :)

    Muerte68:

    Ez pont az a kombó amiből inkább már a Panát venném meg. Egyrészt több obit kéne cipelni és váltogatni, másrészt használtan eléggé drágán láttam. (Értsd 120+ obi)

    Dr.NX

    Aha, így már más a gyerek fekvése. A P20 Pro képe hatványozottan jobban nézett ki, akkor mégsem olyan vészes a helyzet :) Nem derült ki, hogy 2 géppel készült :D

    PABOTHNK:

    Ez tény, de mindenkinek fel kell mérnie, mire van szüksége.

    Mindenkinek:

    Igazság szerint egy komolyabb kompakt (értsd dmc-lx100, RX100) általánosságban jobb képet készít a látványosan nagyobb szenzorméret miatt, mint egy csúcskategóriás mobil? (P20 Pro, S9, Google Pixel 3, iPhone X)

    Mert ha nem zongorázható a különbség képminőségben, (most a cserélhető vaku, raw és egyéb profi képességektől tekintsünk el) akkor nem biztos hogy költenék kompaktra, még ha hosszú távra is terveznék.

    Van olyan weboldal ahol össze lehet hasonlítani fényképezők és mobilok által lőtt képeket? Régen mintha lett volna ilyen, de most nem találom

Új hozzászólás Aktív témák