Új hozzászólás Aktív témák

  • pibácsi

    senior tag

    válasz Tin_Shield #54640 üzenetére

    Szia!
    Ez igaz. nekem van LX7-em.Nagyon jó közelieket lehet készíteni, de a távoliak, bár ott is jó, de valahogy nem azok az igaziak. Ott jobb, ha a kreatív Landscape (tájkép) funkcióval fényképezünk. Bárhogy állítom, nem ad olyan képet, mint a Landscape (tájkép) funkcióval, pedig mindent ugyanarra állítok. Érdekes. Egyébként nagyon meg vagyok elégedve vele. Van a másik gépem, az Olympus XZ-2, de az LX7 sok tekintetben veri. Mostanában az LX7-et szoktam előnyben részesíteni. Az Olynak előnye a lehajtható LCD, az érintő képernyő. Ha ezt a kettőt még rátennék az LX7 fejlesztésre, akkor az egy csúcs kompakt lenne (bár elég lenne csak a dönthető LCD is). Itt jó a videó is és a panoráma felvétel is, ami sajnos az Olynál nem jó, sőt rossz. Az Olynak rossz a videó hangképzése, az LX7-nek símán megy. Az Olynak gyengébb az LCD kijelző fényereje akármennyire feltuningolom, az LX7 pár fényerővel jobb. A Pana aut. fehéregyensúly stabil, az Olynál ez össze-vissza megy, amit talál(sárga, kék). Az igaz, hogy az Olynak is jó az optikája (1.8-2.5), de az LX7 jobb (1.4-2.3).Van még pár észrevételem, de nem akarom untatni a többieket. Összességében nekem az LX7 jobban bejön, bár erősen hiányolom az LCD dönthetőségét. (amíg ki nem találták, addig észre sem vettük, addig fix LCD-vel fotóztunk és guggoltunk és térdepeltünk és nyujtózkodtunk).
    Hát ennyi. ha találsz Pana LX7-et, akkor meg kell venni.

    Üdv. Pibácsi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák