Új hozzászólás Aktív témák

  • gonger

    senior tag

    válasz Tin_Shield #48551 üzenetére

    Köszönöm, hogy kifejtetted:
    Azért nyűglődöm hete óta a gépválasztásban, mert szeretem a nagylátószöget, és a jó videós képességeket, ezért tetszik az LX7, amit most még 1-2 napig meg tudnék szerezni 100.000 Ft-os áron.
    DE! búvárként víz alá is vinném, ha csak videóznék, akkor elég lenne egy új silver gopro, álló képhez viszont rendes fényképezőgép kell. Az LX7-es betokozására a világ pénze nem elég kb 900 USD egy tok hozzá.
    A Nikon S1-et hasonló okok miatt és a lebutított kezelése miatt lövöm ki, asszem.
    Az Olmypus ZX2-t sose fogtam kézbe, tetszik a dönthető LCD-je, víz alá is lehet vinni gyári tokkal (Olympus PT-054) ami kb br 90.000 Ft, és minden kezelőszervét támogtaja ez a tok. A gépnek egyedüli hátránya, hogy 28mm-től indul az objektív, ez a mostanihoz is visszalépés lenne.
    Jpeg képei nem tudom milyenek a panához viszonyítva, fényerőben biztos mindkettő jobb a mostani Lumix TZ8-asomnál :-) A ZX2-nek még az ára is jó lenne, ha találnék ilyet boltban, polcon, kipróbálással...kereső csak webáruházakat dob fel jó árakkal. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák