Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    válasz StLui #29386 üzenetére

    Igaz ami igaz ész érveket még senki nem hozott fel azon kívül, hogy a saját aksi nem kompatibilis...de kérdem én az AA mivel kompatibilis ha másnak nincs a közelben AA-s gépe? ez olyan mintha megyek az autóval és kifogy a benzin akkor kérek a legközelebbi autóstól mert hát kompatibilis....kérdem én ki nem szarja le, hogy a közelemben kinek mije van? nekem se ad kölcsön senki semmit hiába kérem...vagy van valakinek benzinje? ez nem érv egy termék mellett..

    Mivel az már kiderült, hogy nem olcsóbb , nem tartósabb, de lehet kapni a sparban is:) eddig ennyi volt az összes érv...én elhiszem ha jobb ha van mellette tényleges érv, nem pedig csak a hülyeségek...

    Megjegyezném nekem se sikerült még lemerítenem egyik kütyümet sem 1 nap alatt pedig a hétvégén túráztam a Mátrában de az iphone is bírta pedig egész nap ment rajta a gps a túratérképpel és a fényképező is volt használva bőven úgy 150-200 kép plusz 10-15 percnyi videó de nem merül le estére...de biztos rosszul csinálok valamit....

Új hozzászólás Aktív témák