Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzant

    addikt

    A H55-öt senkinek nem ajánlom, borzasztó a gép, legalábbis az én ízlésmnek. Röviden. Az mp4 video néven becézett szörnyedvény a sony psp gépeken történő megjelenítésre optimalizált mpeg-4-et jelent, aki ismeri a psp méreteit tudja miről van szó, a sony ezt terjeszti HD gyanánt persze MJPEG nincs! A video eszméletlen zajos, kivéve sugárzó napsütésben, video alatt nagyon halk "kereplő" hang és fehérzaj! hallható néma csendben is, a zoom bekapcsolása és végállásába érkezése kattanással jár és a videón is zökken egyet. 720*576-ba (dvd) átkonvertálva ugynaz(!) marad a mérete! Egy rendes avchd átkonvertálva dvd-be kb. 2/3-a lesz. Fotó: már ISO80-on is jelentős képzaj, az arcokon a mosolyt lassan ismeri fel, főleg borultabb időben állandóan magas iso-kat akar használni. Tele van "ha ez be van kapcsolva akkor az nem használható" típusú korlátokkal, 3:2-es képarány nincs, nincs követő fókusz, az akksija több mint 4 órát töltődik! Olyan multi kábel van hozzá amin egyben van a video és hang RCA dugókkal az usb dugó a hangra van bal/jobb RCA a gép pedig mono, ha rá akarjuk pc-re dugni akkor az egész hóbelevancot kell (plusz van a kábelen egy 3 kilós ferrit zajszűrő is) rakosgatni és a gép ALJÁN van a speckó hosszúkás csati tehát még az asztalra sem lehet letenni normálisan csak az oldalára mert ugye lcd-vel van obival lefelé nem teszek semmit az asztalra. A gép háza műanyag! 2010-es modell és szerintem vállalhatatlan... mérlegeljetek, én veszek helyette tz7-et, azt sajnálom hogy rááldoztam ennyit az életemből.

    Ezt így összehozni... :(

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

Új hozzászólás Aktív témák