Aktív témák

  • Skizz

    addikt

    válasz Sutty66 #16204 üzenetére

    csak ennyit idéznék be:
    Mindenki fikázza a codegent csak azt nem tudom a sok év alatt miért nem szart be egysem nálam. FSP-t meg már dobtam kukába sajna
    ebből rohadtul nem azt veszi ki az ember, hogy azt gondolod, szerencséd volt a kodegánnyal, hanem hogy jött a sokezredik hsz gyűjtő a topikba, aki csakazértis szembeszáll a tényekkel és semmibe veszi a teszteket, tapasztalatokat, tényeket, melyeket a bal felső sarokban lévő keresővel meg is találhat, el is olvashat sokezererszer.

    másrészről:
    azért voltam ennyire ideges, mert mint fentebb is említettem, a hsz-odból nem az derült ki (számomra), hogy tényekre alapozva bízol meg a Codegenbe, hanem hogy... lsd.: fent.
    1000x találkoztam már ilyen felfogású emberekkel, sok hsz-on keresztül soroltam neki a tényeket, és linkeltem a teszteket, hsz-okat, hogy mi jó és mi nem jó. de egyikőjük se hallgatott rám, mert ha egy táp öccá'ötvenwattos, akkor az öccá'ötvenwattot tud leadni biztonságosan, főleg ha HKC felirat van az oldalán...

    amennyiben félreértelmeztem a hsz-odat és/vagy megsértettelek, elnézést kérek.

Aktív témák