Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    ~50e
    - Használt vagy új?
    az ár ugye nem nagyon enged újjat
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    az ár és a használt miatt ugye apró
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    hosszú
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    -telefonálás :) némi net meg e-mail, időnként zene hallgatás, szóval semmi nagy extra
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    mindegy fő a stablitás
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    4,5" nagyon max 5" de az tényleg csak kivételes eset nem szeretem a tepsiket

    egy kis szösszenet
    nekem az elsődleges a stabilitás, nem akarom főzni a rooot stb nem telepítek 100 alkalmazást, használtam Samu S5minit éjszakáként volt, hogy gondolt egyet és újraindult ez nálam nem elfogadható mert van hogy melóba készenlétet adok és hajnalba is hvhatnak
    Sony Xperia Z1c szintén voltak hasonló nyűgjei
    Iphone 5S na ez is produkál érdekes dolgokat mostanság szinte rendszeres, hogy se kép se hang de akár hívás közbe is lefagy és csak H+P tér magához, de van, hogy arra se

    nem lenne baj ha vízálló és gorillás lenne a kijelző

    köszönöm a nem egyszerű ajánlást

    ELADÓ Nissan Note 1,5b 2008 "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

  • bnorci71

    addikt

    válasz bnorci71 #112760 üzenetére

    :F
    semmi ötlet?

    ELADÓ Nissan Note 1,5b 2008 "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

  • bnorci71

    addikt

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    ~50e
    - Használt vagy új?
    az ár ugye nem nagyon enged újjat, bár a kínai csodák beleférnek redmi3s vagy 4esetleg P8lite hazsnáltba Samu A3 ami szimpi
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    az ár és a használt miatt ugye apró
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    hosszú
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    -telefonálás :) némi net meg e-mail, időnként zene hallgatás, szóval semmi nagy extra
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    mindegy fő a stablitás
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    4,5" nagyon max 5" de az tényleg csak kivételes eset nem szeretem a tepsiket

    egy kis szösszenet
    nekem az elsődleges a stabilitás, nem akarom főzni a romot stb. nem telepítek 100 alkalmazást, használtam Samu S5minit éjszakáként volt, hogy gondolt egyet és újraindult ez nálam nem elfogadható mert van hogy melóba készenlétet adok és hajnalba is hvhatnak
    Sony Xperia Z1c szintén voltak hasonló nyűgjei
    Iphone 5S na ez is produkál érdekes dolgokat mostanság szinte rendszeres, hogy se kép se hang de akár hívás közbe is lefagy és csak H+P tér magához, de van, hogy arra se

    nem lenne baj ha vízálló és gorillás lenne a kijelző

    köszönöm a nem egyszerű ajánlást

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ Nissan Note 1,5b 2008 "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

  • bnorci71

    addikt

    válasz bnorci71 #112834 üzenetére

    #112834
    :F

    nem gondoltam, hogy ilyen lehetetlent kérek :N

    ELADÓ Nissan Note 1,5b 2008 "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák