Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beca1990

    senior tag

    válasz viano #84817 üzenetére

    hol lehet holnaptól kapni a nagyobbik Idolt olcsóbban?

    GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

  • Ájvé

    veterán

    válasz viano #84817 üzenetére

    Fórumozóktól elnézést kérek, lenti szöveget görgesse át aki nem akarja ezt a kis vita monológot magáévá tenni, ígérem ez utolsó, köszönöm.
    Te meg azt nem érted, hogy nem a 4G jelenti az egyetlen internethozzáférési lehetőséget. 3G lefedettség sokkal nagyobb és ugyan mire nem elég? Igen hallottam olyat is akinek VOIP esetén nem volt elég a 3G vagyis akadozott időnként és 4G-vel ment jól neki.
    Van akinek még 3G se kell, mert egyébként minek is? Legtöbben nem rendelkeznek több gigás internet előfizetéssel, nekem 200MB van. 3G se lassú másrészt, akár 14,4 Mbit sávszélesség is elérhető, hogy lenne kevés netezni, chatelni (én skypeot és vibert is vígan használtam EDGE alias 2,5G (500 Kbit) hálózaton, sőt simán megy opera mini is vele, de még Boom Beach is gond nélkül játható) és mint mondtam már jelenleg sokkal nagyobb minden szolgáltatónál a 3G lefedettség, mint a 4G-nek.
    Jelenleg a 4G még nagyon gyerekcipőben jár, lehet 2 év múlva igazad lesz és alap lesz a 4G, de addig van 2 év (sacc/kb), legtöbben pedig 2 évente cserélik a készüléküket.

    Nem vagyok sértődékeny és köszönöm, hogy leírtad, jó hogy van magyar nyelv (bár ahogy olvastam még nem teljes). Moto G-nek viszont 4C-vel szemben így is hátránya a kevesebb RAM. Közép kategóriába lassan alap lesz a 2GB. Persze van 2GB-os változat is, lehet azt érdemes választani akkor. Expansys-on is 62k egyébként az 1GB-os Moto G, úgyhogy árban is sokkal drágább (2GB-as pedig még drágább lehet).
    "Gondolom fentiekből is kitűnik, hogy a magam részét én beteszem a közösbe, ezért kicsit furcsállom, hogy engem biztatsz cselekvésre."
    Remélem nem vetted komolyan, viccből írtam. Ettől a tények adottak, drága itthon a mobil internet.

    "Internet:
    Fejlődött annyit a vezeték nélküli technika, hogy vidéken ezt fogják nagyon sok helyen kiépíteni, függetlenül attól, hogy mi a program hivatalos elnevezése."

    Hát persze, Maris néninek 10 ezerért kelleni fog az 5GB-os mobil internet, hogy unokákkal tudjon videochatelni. Internet előfizetők legnagyobb része városi és nem csak azért, mert ott van kiépítve. Ott engedhetik meg maguknak az emberek. Vidéken a szegény ember aki közmunkában keres 40 ezer forintot elhiheted, hogy nem mobil internetbe fog befektetni (inkább elissza és akkor tud chatelni a kocsmában, böngészni hazafelé a kukoricásba, még a játék is belefér a szomszéd tanyán a kutyával, főleg ha harapós fajta). Szerintem te nem tudod milyen különbségek vannak pest és vidék között.

    De tudod mit, akkor legyen Redmi 2 Pro. 55-ért meg lehet kapni itthon megbízható forrásból megbízható bolti garanciával. Technikai részleteket nem írom, meg tudod nézni. 4G-t is tud, egyedül a 800 Mhz esik ki ami vidéken elterjedt csak, ennyi negatívum úgy is kell, különben nem lenne miről tovább csevegnünk itt.

    "Az Idol-ok beszerzési forrása ebben a topikban is fellelhető, - én nem titkolom - talán nem is csak egy helyen, hétfőtől a nagyobbat is házhoz viszi neked a futár, jóval kevesebbért, mint amit itt a kisebbre írtál.
    Természetesen függetlenül és egy világcég elismert és nagyvonalú garanciájával."
    Na igen ezt nem néztem, de leesett. Itt csinálod magadnak a bizniszt, ami nem lenne baj, de legalább ne ilyen körbepörgővel osztanál itt mindenkit. Legyen szerencséd, igazad viszont nincs.

    Részemről ennyi, annyi hasznod lesz itt a topikban legalább, hogy több opciót fog kapni a leendő okostelefon tulajdonos.

    u.i.:
    Nem nekem írtad, de reagálnék rá:
    "(Egyébként egyetlen Honor vagy Huawei készülék sincs az első 20-ban az Amazon.fr említett eladási listáján.)"
    Igen francia országban az amazonon nincs, de a világ legtöbbet értékesítő okostelefonok listájában elég jó helyen szerepel viszont, ott viszont Alcatel nem látszik (mondjuk valamelyik kínai cég felvásárolta már, lehet csak azért, viszont a franciák márka hűek ezek szerint, csak a cég nem francia már).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák