Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjokai

    senior tag

    válasz Flind #69092 üzenetére

    Ezt a sztorit olvassátok el és tanuljatok...

    Tegnap egy Note 3 vásárlással kapcsolatban érdeklődtem itt fórumon, h mire érdemes odafigyelni egy használt telfon vásárláskor, főleg ha feltűnően olcsón adják, biztosan emlékeznek, akik olvasták...

    Na, ma felhívtam őket telefonon, hát nagyon durván sántít a dolog :Y
    Ők egy GSM bolt hálózat, az ország több pontján is van üzletük. Szekszárdi címen volt meghirdetve1db Note 3, mondom a srácnak, h személyesen átvenném Szekszárdon. Erre jött a válasz, h az a cím csak a hirdetésben van, valójában nem ott van a telefon, hanem éppen ott, ahova kérem. Kérdeztem a telefon állapotáról, állításuk szerint 2014.novemberi vásárlású készülék és a Media Marktba szól a garancia. Feltettem a következő nagy kérdést, miért ilyen olcsó? - azért, mert ez valami zálogosdi ügyből került hozzájuk, nem jelentkeztek érte és így ők erre nem tehetik rá a haszonkulcsot, azaz annyiért kell eladniuk, amennyiért hozzájuk került. Felsorolt a srác vagy 5 nagy várost h hol van üzletük,persze tőlem mind messze van, így mondom küldje el futárral. - Semmi akadálya, akár 6 órán belül itt a futár a telefonnal. Milyen színben kérem? Még választani is lehet, nem úgy volt h csak 1db van? - Ja nem, ezek új telefonok. (na mondom magamba, akkor most biztos én vagyok ennyire hülye, h ellentmondanak a dolog egymásnak) Mondom remek, akkor küldje a futárral, ha megérkezik megnézem és fizetek a futárnak. Erre jött ám a válasz, h a szerződésükben az áll, h előre kell utaljam a pénzt egy K&H számlára, a futárnál nem tudok fizetni.
    Na itt kellett volna lecsapni a telefont, de nem tettem. Gondolkodóba estem az igen kecsegtető ajánlat végett de végül elálltam az üzlettől!

    Na mit szóltok rá, ez tiszta üzlet lehet?! :F :U

    [ Szerkesztve ]

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák