Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Misi1980 #44683 üzenetére

    persze, akkor biztos azokkal az s4 tulajokkal van a baj, akik huzamosabb ideje használják a telefont, és leírták, hogy 4.3 alatt gördülékenyebb lett a telefonos, jobb lett az akkumulátoros üzemidő...stb.
    nézz utána annak a szoftveres támogatásnak is, az s4 4.2.2 firmware verzióval jött ki, és már a sokadik hivatalos 4.3 jött ki rá azóta, illetve már van két tesztelős 4.4.2 is, pedig az s5 még sehol, szóval nem feltétlenül úgy lesz az!
    az s3 más tészta, arra nem sikerült elsőre jól a 4.3, de az s4 alá az elejétől okés.
    ja, és az s3 legalább kapott 4.3 verziót, azóta már javítottat is, de az lg csúcstelefonok?!?! csak hírek szivárognak ki, hogy ez lesz rá, meg az, ennyi...
    nem tudom, hogy neked milyen forrásból volt a telefon, milyen firmware verziós és állapotú rendszerrel, de amiket írtál, azok alapján - esetlegesen - csak egy megfelelő és tiszta rendszert kellett volna felhúzni.
    értem én, hogy neked nem jött be, de egy rövid és kérdéses alapokra épülő tapasztalat alapján ilyeneket leírni... :(

    [ Szerkesztve ]

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák