Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    válasz Findzs #67374 üzenetére

    Szerintem nem roszbol mondta senki amit mondott se kotekedsbol egyszeruen az a problema tul sokat szeretnel kihozni ennyi penzbol ami baromira nehez .Szart lehet persze ajanlani de probalnak ugy adni tanacsot az emberek hogy azert te se jarjal rosszul-

    En a helyedbe valahogy ugy csinalnam hogy osszekuporagassak meg egy picit es akkor kihoznek belole egy lumia 520/530 ast vagy akar valahogy reszltre megvenni peldaul , arra amire nektek kell nagyon jo lesz en ilyen penzmagbol nem vennek droidost ha egy hetig nem ennek csak ures kenyeret es ezt nagyon komolyan mondom voltam mar olyan helyzetbe regen szoval tudom mit valalnek be .
    Szoval minimalisan akkor 520 as hasznaltam mar es tokeletes erre a celra nem borzalmas a kameraja se ,vagy a masik lehetoseg veszek egy sima nyomogombost azt csokolom azzal is lehet telefonalni a tobbi meg nem fontos .

    (#67375) Repsol600 Ha csak T mobilos keszlet johet szoba en 2 telefon kozott valasztanek Samu ace 4 eleg sokan dicserik szoval nem rossz keszulek vagy WP oldalon a lumia 735 nos szemelyes preferencia szerint en a lumiat vennem meg mert altalaban jobb kameraval rendelkeznek mint hasonlo arazasu droidok viszont a te valasztasod egyikel se jarsz majd rosszul

Új hozzászólás Aktív témák