Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsiii01

    tag

    Hello!
    Már úgy tűnt, hogy megtaláltam a nekem való telefont egy Nexus 5 személyében, a telenornál tetszett meg 97,5k-ért előfizetéssel és ajándék wirelless töltővel. Ekkor láttam meg, hogy akciózott a tré, így 86k lenne a sony z1 compact és 88k a G2 hasonló előfizetéssel, mint a telenornál.
    Ezek közül legjobban a Z1 tetszik viszont félek, hogy milyen lehet szoftveresen, illetve az android designja se tetszett mikor megtapogattam a sima Z-t. A G2 nem igazán jön be és már nem is a legfrissebb, de ilyen áron nagyon jó és szoftveresen (tudtommal) sokkal jobb, mint a sony. A nexus nagyon tetszik, viszont az anyaghasználat nincs kedvemre és drágább is a másik kettőnél. (Egy LG wireless töltőt mennyiért lehetne eladni??)
    Még azt tudni kell, hogy nem szeretném rootolni, romolni legalább 2 évig, hogy a gari megmaradjon.
    Böngészésre, zenehallgatásra, játékra és persze telefonálásra is használnám. Örülnék, ha bírná a multitaskingot. Lehetőleg minél tovább frissíteni lehessen gyárilag (lollipop csak a nexuson lesz?). Akadozást, fagyást semmiképp nem szeretnék (ez mennyire van Z1-en?).
    Köszi előre is segítséget! :)

    .

Új hozzászólás Aktív témák