Új hozzászólás Aktív témák

  • fntastic

    aktív tag

    válasz s3toraph #41127 üzenetére

    Igen, LTE az Ace 3 T-nél, azért ajánlott. :)
    Az LG tesztjénél nem láttam konkrét videólejátszási dolgot, de Y300-nál (ugyanaz a SoC ugye):
    "A videolejátszó talán a készülék egyetlen gyenge pontja, az odáig nem gond, hogy gyárilag nem támogatja a DivX/Xvid párost, mivel ez sok modellnél így van és a Play Áruház segítségével mindez megoldható, inkább a 720p-s kisfilmek lejátszásával van gond, hiába telepítettem fel kodeket, egyszerűen nem volt folyamatos a megjelenítés."

    Alapabb játékokhoz valószínűleg azért még elég, Y300 topikjában összefoglalóban ezt írják:
    "Játékokból csak a durvább játékok tudnak megakadni, átlagos játékhoz megfelelő a hardver."
    /bár ez nekem picit szépítettnek tűnik, Lumia 520 Adreno 305-ön megakad néha a Temple Run (jó lehet, hogy a wp8 is közrejátszik, de szerintem az azért nem olyan durva játék, bár lehet teló fronton az, nem szoktam játszani :D )/

    Szerintem írd le a teljes választékot, mivel részletre vennéd nem tudom, mik mennyibe jönnének ki. (esetleg játszik valami független hitellel?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák