Új hozzászólás Aktív témák

  • exn

    csendes tag

    helloo, új telefon vásárlás előtt állok
    amire használnám: zenehallgatás, fényképezgetés, facebook(messenger), netezni, instagram, szókirakós + 1,2 játék, offline bkv menetrend
    ami fontos lenne:
    -ne laggoljon, gyorsan tudjak az alkalmazások között váltogatni, eddig Xperia Ray-em volt (de tönkrement, leesett párszor) és őrületbe vitt, hogy míg átléptem pl:a messengerből a böngészőbe vagy akármelyik appból a másikba kis túlzással 3szor lefagyott..nem tudom, hogy a két mag segítene-e ezen?
    -4,3"-nál ha lehet ne legyen nagyobb, zsebben elférjen kényelmesen
    -jó lenne ha nem merülne gyorsan, de ez már gondolom mostanság nem opció:D

    nagyon szemezek a WP-al, tetszik ez a csempe dolog is, de ahogy néztem alig van rá app, sőt még a bkv menetrend is fizetős és ugye wp8-on nincs lehetőség tört alkalmazást használni, nem tudom milyen ütemben jönnek ki rá új appok.
    az androidtól meg félek, főleg a sony ericssontól, hogy egy év múlva ugyanúgy laggolni fog mindentől.

    a telenoros akciókat néztem smarttarifa extra 1 előfizuval [link]:
    -Samsung Galaxy Ace 2, itt nemtudom, hogy a 800Mhz-es proci elég-e, bár a 768mega ram elég jónak tűnik, nem tudom melyik számít jobban
    -Huawei Ascend Y300
    -Nokia Lumia 520

    -esetleg Ace3, ha megér +23000-et. vagy várjak karácsony utánig? más ötleteket is elfogadok, köszönöm :)

    ui. valaki keresett kamera gombos telefont, a camerazoom app-ban van lehetőség akármelyik gombot beállítani exponáló gombnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák