Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz djhalasz #37141 üzenetére

    en par hete valtottam desire HDrol egy nexus 4re.

    a nexus sokkal gyorsabb, smoothabb, kb erzesre pontosan azt tudja, mint amit a DHD tudott a megjelenesekor.

    fogasra jo, rendesen ossze van rakva, talan erzesre egy lehelletnyivel konnyebb. nem unibodi, de azert kellemes.

    akuidore talan hajszalnyival gyengebb, bar ez is valtozo, 3ds programmal mindkettot eleg hamar lehet meriteni.

    kamera kb egyforma.

    a kepernyo felbontasa jobb a nexusnak bongeszni lenyegesen jobb.

    amit a nexus nem tud, az a sense: szinte minden megvan (ora is megoldhato app formaban), de pl azt, hogy usb radugasra mit csinaljon a menuben kell megoldani. nekem a beepitett bill nem tud magyar T5ot (a HTC megoldasa remek), angol es sved ok.

    ebresztesi hangereje a nexusnak gyengebb mint a DHDnek tokban volt. masnak eleg, nekem azert picit keves.

    en ebben az arkategoriaban a nexust vettem, szoval a velemenyem szerintem elegge egyertelmu: nem lesz sense, a gyari android menu pedig kevesbe atgondolt, mint a HTCe (elso orakat ra kell szanni), viszont ha nem akarsz arban elmenni az ONEig, akkor szerintem elfogadhato nemi utolagos allitgatas rajta, es van egy remek telefonod, bivalyeros belsovel es rendes softwarees supportal. ugye a DHD viszont ebben a beka feneke alatt volt...

    Viszont ha van lehetoseged vasarlas elott probald ki, arra pedig keszulj fel lelkiekben, hogy nem lesz sense es gyarilag nem lesz annyira blinges.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák