Új hozzászólás Aktív témák

  • vence

    junior tag

    válasz ggeleven #186551 üzenetére

    Már írtam, de lehet nem találkoztál vele, több márkát is megnézek különösen az újdonságokat és nem túl rég egy Samu-t is szerettem volna kipróbálni, pont az ilyen kritikák miatt.
    De az A52s-t már nem tudtam megszerezni, a használt árak pedig abszolút irreálisak voltak ...
    (Két másik testvér-modell szintén elérhetetlen volt ... szóval nem rajtam múlt.)
    Közben pedig már itt is elkezdtek jönni a bejegyzések, hogy lecserélik, mert nem jók a frissítések, így talán jobban is jártam. ;]

    Egyébként, ha a vevők tudatosabbak lennének, a Samunak sokkal kisebb lenne a piaci részesedése (nem csak neki!) és egészségesebb lenne a piac, nagyobb lenne a verseny.

    Egyébként az évek során nekem lehet, h több kedvenc márkám volt, mint neked, vagy sok itteni fanbojozónak !!!

    Szóval ezt az ócska fenbojozást kellene félretenni és elolvasni, értelmezni és - ha tudjátok megcáfolni - amiket írok, ellenérvekkel jönni, csak az kicsit nehéz lenne, mert én megalapozatlanul, előzetes összehasonlítás nélkül nem nagyon írok semmit.

    Szóval, vedd/vegyétek a fáradságot ...
    és jöhetsz az ellenérvekkel pl. most a
    Fusion-nel kapcsolatban.
    Én örülni fogok, ha fogok tudni tanulni valamit az ellenvéleményekből.

    De próbáljátok már a személyeskedő fan-bojozást félretenni.

    Egyébként pedig nem kötelező elolvasni a bejegyzéseimet ...
    Ilyen egyszerű!

    Jobb lenne, ha csak pár márkát ajánlanának itt?!
    Mert pár túlárazottat még mindig túl gyakran emlegetnek itt.

    Biztos érdekesebb lesz a topik, ha nem írok semmit. :))

Új hozzászólás Aktív témák