Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!
    Bocs ha esetleg volt már, azt szeretném megkérdezni hogy a Nothing telefonokkal mik a tapasztaltaitok garancia terén, vagy úgy általánosságban?
    Nekem most a NP 2a ami mozgatja a fantáziámat az 1 már korábbi modell, a 2 meg túllógna a keretemen.
    De nem tudom általánosan minőség/megbízhatóságba mit lehet róluk tudni, illetve a gariztatása milyen itt Magyarországon, van aki foglalkozik vele vagy bármi baja lesz beszéld le magad a gyártóval avagy szürkeimportos kategória? Szóval ha baja lesz van kihez fordulni, illetve mennyire rizikós történet?
    Még a OnePlusnál láttam hogy az Alza hivatalos eladójuk ha jól tudom, meg a OnePlus weboldalán is rajta van a hivatalos régiók között a magyar, viszont sajnos a Nothingnál ráguglizva sem találtam semmit erről.

    Emellett azt szeretném még megkérdezni, hogy a Nothing OS-ről mik a tapasztalataitok nyújt érdemben pluszt a stock androidon túl a Nothingos témán kívül, szóval nem túl fapados pl egy MIUI-hoz képest? (Poco X3nfc-ről váltanék szóval ezért a MIUI a példa)

    Bármilyen infót előre is köszönök! 🙂

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák