Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz Willoge28 #183733 üzenetére

    Szia!

    Én a "testvérmobilról" , egy 5 éves Mate 10 Pro-ról váltottam a sima kis S23-ra, és nagyon szeretem, hihetetlenül testre-szabható ez a kis telefon, és nagyon jó a támogatása is a Samsung részéről.

    Amikor keresgéltem mindenképpen a Mate 10 Pro-hoz hasonló mérető, vagy annál kisebb méretű készüléket kerestem, plusz olyan telefont ami remélhetőleg egy 4-5 évig újra kiszolgál majd. Ilyen kis méretben sajnos nem túl nagy a választék, és az árcédulák is eléggé borsosak, de sikerült kedvezménnyel és kuponokkal lejjebb faragnom az árát, és így már "kevésbé fájt" a megvétele.

    Én mindenképpen android rendszeren szerettem volna maradni, így iPhone-okat nem is néztem, de ha gondolkodtam volna esetleg az iOS rendszerre váltáson akkor azért ott is lett volna 1-2 kis méretű nagyon jó kis készülék.
    Szerintem első körben ezt kellene eldöntened, hogy maradsz az android rendszernél, vagy pedig váltasz iOS-re, és utána már könnyű kiválasztani egy adott kis készüléket.

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák